Увага!!! Кваліфікації випускників спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» у цьому році

15:13, 10-05-2018

До уваги студентів 4 курсу ДФН (ТК, РТ), 5 (ТК, РТ) та 7 (ТСМ, АРРТ, РПСК) курсу ЗФН!

Актуальними є наступні кваліфікації:

1. ОС «Бакалавр»
    1.1 напрям «Телекомунікації» - 3132 Фахівець з телекомунікаційної інженерії;
    1.2 напрям «Радіотехніка» - 3132 Фахівець з телекомунікаційної інженерії;
  2. ОС «Магістр» - спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка»
    2.1 спеціалізація «Телекомунікаційні системи та мережі» - 2144.2 Інженер інформаційно-телекомунікаційних систем, викладач вищих навчальних закладів;
    2.2 спеціалізація «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення та телебачення» - 2144.2 Інженер мережі стільникового зв’язку, викладач вищих навчальних закладів;
    2.3 спеціалізація «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси» - 2144.2 Інженер інформаційно-телекомунікаційних технологій, викладач вищих навчальних закладів.

Звертаємо вашу увагу, що у методичних керівництвах, розміщених на сайті, вказані інші кваліфікації, які вже втратили свою актуальність. Адміністрація факультету ТК приносить вибачення і просить вас бути уважними при оформленні дипломних робіт.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях