Вітаємо випускників кафедри комп’ютерних наук з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

19:09, 05-02-2022

Нещодавно магістри спеціальності 122 Комп’ютерні науки успішно захистили магістерські дипломні роботи.

Під керівництвом завідувача спеціальної кафедри № 5 Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, доктора технічних наук, професора Субача І.Ю. та заступника директора науково-методичного департаменту Державного підприємства “Український державний центр радіочастот”, кандидата технічних наук, доцента Благодарного В.Г. 18 січня 2022 року на кафедрі комп’ютерних наук відбулися захисти кваліфікаційних магістерських робіт студентів денної форми навчання групи КНДМ-61 спеціальності 122 комп’ютерні науки.

Реалізуючи інноваційний зміст навчання, студенти кафедри комп’ютерних наук успішно захистили кваліфікаційні магістерські роботи. Тематика робіт є актуальною та відповідає сучасним реаліям. При написанні кваліфікаційних робіт керували процесом наші досвідчені та високопрофесійні викладачі кафедри комп’ютерних наук.

У кращу сторону можна відзначити роботи магістрів:

• Авксентьєва М.В. на тему “Дослідження технології доповненої реальності на основі ARKIT SWIFT”;
  • Запорожця О.Ю. на тему “Дослідження технології діджиталізації архівних даних на основі технології TYPESCRIPT”;
  • Збранкова А.І. на тему “Дослідження обробки великих даних на основі технології APACHE SPARK”.

Вітаємо фахівців спеціальності 122 комп’ютерні науки з довгоочікуваним успішним захистом кваліфікаційних робіт. Нехай перед Вами відкриваються двері у професійній кар’єрі, а обрана професія приносить бажаний результат та прибуток!