Захист бакалаврських робіт 22 червня 2021 спеціальності 122 Комп’ютерні науки

19:47, 14-06-2021

22 червня 2021 року з 14:00 відбудеться захист бакалаврських робіт кафедри Комп’ютерних наук. Регламент - виступ до 10 хвилин, відповіді на питання до 20 хвилин.

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки, 4 курс, бакалаври, КНД-41, 42

Комісія № 11

Голова комісії

завідувач спеціальної кафедри №5 Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор технічних наук, професор