Захист магістерських робіт 18 січня 2022 року спеціальності122 Комп’ютерні науки Комісія № 10

16:07, 17-12-2021

18 січня 2022 року з 9:00 відбудеться захист магістерських робіт кафедри Комп’ютерних наук. Регламент - виступ до 10 хвилин, відповіді на питання до 20 хвилин.

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки, 6 курс, магістри, КНДМ-61

Комісія № 10

Голова комісії

завідувач спеціальної кафедри № 5 Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор технічних наук, професор Субач Ігор Юрійович

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри комп’ютерних наук Вишнівський Віктор Вікторович

Члени комісії:

професор кафедри комп’ютерних наук Ільїн Олег Олександрович;

доцент кафедри комп’ютерних наук Сєрих Сергій Олександрович;

доцент кафедри комп’ютерних наук Катков Юрій Ігорович

Секретар комісії:

завідувач навчальної лабораторії кафедри комп’ютерних наук Тимошевська Юлія Вадимівна

ПІБ

Тема роботи

Керівник

Захист

Гандзюк Віктор Олексійович

Дослідження алгоритмів аутентифікації користувача у WEB-додатках

18.01.2022 з 09:00 до 09:30

Діденко Олександр Олександрович

Дослідження та прогнозування ринку криптовалюти на основі нейронної мережі

18.01.2022 з 09:30 до 10:00

Матвеєв Антон Валерійович

Дослідження комп'ютерної системи аналітичної підтримки підприємства харчової галузі

18.01.2022 з 10:00 до 10:30

Дем`яненко Михайло Ігорович

Дослідження ефективності роботи бездротових мереж WiFi 6 на основі технологій Aruba

Гніденко М.П.         К.т.н., доцент

18.01.2022 з 10:30 до 11:00

Соколюк Ярослав Олександрович

Дослідження можливості розробки безпроводової мережі високої надійності на основі використання новітньої операційної системи Aruba 0S8

Гніденко М.П.         К.т.н., доцент

18.01.2022 з 11:00 до 11:30

Смислов Юрій Сергійович

Дослідження технології навчання штучного інтелекту на основі методу мінімізації хаосу

18.01.2022 з 11:30 до 12:00

Запорожець Олег Юрійович

Дослідження технології діджиталізації архівних даних на основі технології Type Script

18.01.2022 з 12:00 до 12:30

Збранков Артем Ігорович

Дослідження обробки великих даних на основі технології Apache Sparh

18.01.2022 з 12:30 до 13:00

Кисіль Андрій Андрійович

Дослідження побудови та шляхів вдосконалення інформаційно-вимірювальних систем технічного зору робототехнічних комплексів

Зінченко О.В.          Д.т.н., доцент

18.01.2022 з 13:00 до 13:30

Кушнірук Владислав Васильович

Дослідження системи внутрішнього документообігу організації

Зінченко О.В.          Д.т.н., доцент

18.01.2022 з 13:30 до 14:00

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.