День відкритих дверей - день ІТ спеціальностей!

09:41, 21-05-2022

Запрошуємо Вас на день відкритих дверей навчально-наукового інституту інформаційних технологій Державного університету телекомунікацій, який відбудеться онлайн на платформі Zoom!

День відкритих дверей пройде в форматі вебінару.

Під час дня відкритих дверей Ви:

• Дізнаєтесь, ким Ви зможете працювати в залежності від вибору спеціальності та на яку заробітну плату Ви зможете розраховувати
  • Порівняєте особливості навчання на різних спеціальностях Університету
  • Здійсните онлайн екскурсію аудиторіями Університету.
  • Зможете задати своє питання та отримати відповідь on-line.

Посилання на захід

Час: 01 червня 2022 15:00