СТУДЕНТАМ 3-4 КУРСІВ КОМПАНІЯ HUAWEI ПРОПОНУЄ СТАЖУВАННЯ

17:00, 24-09-2022

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього 2022» (Seeds for the Future 2022) Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього 2022» (Seeds for the Future 2022). Компанія реалізує цей проект з 2008 року, в Україні він стартував у 2016 році. Найкращі студенти університетів світу мають змогу дізнатися про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку, від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. У 2022 році «Насіння для майбутнього» проводиться в онлайн форматі. Компанія надає можливість 30 українським студентам узяти участь у програмі. Термін подачі заявок для участі в конкурсі: з 23.09 по 25.10.2022. Дати проведення онлайн програми в Україні: з 21 по 28 листопада 2022 року включно. Це більше ніж освітні курси! · Найактивніші та найнаполегливіші студенти отримають призи, сертифікат про проходження курсів та можливість пройти оплачуване стажування в Huawei Ukraine! · Знайомство та взаємодія з топовими експертами сфери ІКТ та Зеленої енергетики. · Масштабний нетворкінг, учасники програми приєднаються до глобальної спільноти «Global Alumni Connections», яка зібрала випускників «Насіння для майбутнього» попередніх років. · Можливість взяти участь у Huawei Talent Summit 2022 у Афінах.

Для кого програма «Насіння для майбутнього 2022»?

1. Для студентів-бакалаврів (починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс);
  2. Студентів магістратури;
  3. Випускників, які отримали диплом у 2022 році.

Спеціалізація студентів та випускників 2022 року:

1. Технічні спеціальності (STEM): IT, штучний інтелект, хмарні обчислення;
  2. Нетехнічні спеціальності з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Для участі кандидати мають надіслати на електронну адресу csrua@huawei.com наступні документи:

1. Мотиваційний лист англійською мовою (від 1 до 2 сторінок). Тема: “Why taking part in the international studying programs is important for me?”
  2. Заповнити заявку за посиланням. https://forms.gle/UfpzChQB5sCp1a3J8
  3. Для студентів бакалаврів 3-4 курсу – витяг або скан залікової книжки з балами за навчання. Для випускників 2022 року – скан додатку до диплому або скан залікової книжки з балами за навчання. З тими, хто подав повний перелік документів, буде проведено індивідуальна онлайн-співбесіда українською та англійською мовами.

Тематика курсів та лекцій програми «Насіння для майбутнього 2022»

• 5G · Хмарні обчислення
  • Штучний інтелект
  • Зелена та відновлювальна енергетика
  • Кібербезпека
  • ІКТ
  • Лідерство
  • Стартапи
  • Бізнес

Усі онлайн курси проводитимуться англійською мовою.

Умови отримання сертифікатів та призів:

1. Проходження всіх обов’язкових онлайн курсів.
  2. Активне залучення в навчальний процес.
  3. Успішно складені іспити з обов’язкових онлайн курсів (необхідно набрати як мінімум 60 балів зі 100).

Умови отримання можливості для проходження стажування в Huawei Ukraine:

1. Проходження всіх обов’язкових онлайн курсів.
  2. Активне залучення в навчальний процес.
  3. Успішно складені іспити з обов’язкових онлайн курсів (необхідно набрати як мінімум 80 балів зі 100).
  4. Успішне проходження співбесіди в один з відділів Huawei Ukraine. Критерії відбору учасників: · Високі результати навчання (83-100 балів за профільними предметами). · Знання англійської мови Intermediate та вище. · Досвід роботи у проектах та участь у конкурсах за фахом. · Зацікавленість у майбутньому працевлаштуванні у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Контакти: csrua@huawei.com

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія