XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
+38(066)227-46-60 (Viber, Telegram)
Державний університет телекомунікацій

Графік захистів магістерських робіт денної форми навчання спеціальності Комп’ютерна інженерія

09:45, 11-01-2022

18.01.2022р. 10:00, ауд.216

Комісія № 12

Голова комісії:

провідний інженер інформаційно-телекомунікаційних систем ПрАТ «Київстар», кандидат технічних наук Полоневич Андрій Петрович

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри комп`ютерної інженерії Ткаченко Ольга Миколаївна

Члени комісії:

доцент кафедри комп`ютерної інженерії Торошанко Ярослав Іванович;

завідувач кафедри вищої математики, моделювання та фізики Замрій Ірина Вікторівна; 

доцент кафедри комп`ютерної інженерії Сорокін Денис Володимирович.

Секретар комісії:

завідувач навчальної лабораторії кафедри комп`ютерної інженерії Кривенко Людмила Митрофанівна.

 

Нікітін Олексій Геннадійович

Поддубний Владислав Сергійович

Касинець Наталія Василівна

Мамонтов Георгій Владиславович

Аврамчук Артем Ігорович

Грабовецький Нікіта Вікторович

Міхеєв Сергій Сергійович

Ляшенко Владислав Віталійович

Грабовський Микола Валерійович

Білобровець Кирило Степанович

 

 

18.01.2022р. 10:00, ауд. 404

Комісія № 13

Голова комісії:

професор кафедри інформаційних технологій та програмування Інституту комп’ютерних технологій Відкритого міжнародного університет розвитку людини «Україна» Дехтярук Микола Трохимович

Заступник голови комісії:

професор кафедри комп´ютерної інженерії Черевик В’ячеслав Михайлович

Члени комісії:

професор кафедри  комп´ютерної інженерії Кирпач Людмила Андріївна 

директор наукового центру Дробик Олександр Васильович

доцент кафедри комп´ютерної інженерії Лемешко Андрій Вікторович

Секретар комісії:

Асистент кафедри комп’ютерної інженерії Шрам Максим Миколайович

 

Ґедірлі Мікаель Мамедович

Диняк Володимир Миколайович

Комащенко Борис Дмитрович

Пригода Андрій Олегович

Онучин Микита Романович

Голубов Ігор Олександрович

Розмаїтий Дмитро Олегович

Ковальчук Артем Романович

Городецький Юрій Михайлович

 

19.01.2022р. 10:00, ауд.404

Сотников Андрій Денисович 

Свищук Марій Миколаївна

Урсол Тамара Сергіївна

Харченко Вячеслав Віталійович

Цвик Олександр Сергійович

 
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Комп'ютерної інженерії

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Переглядів: 1 109