XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Графік захистів магістерських та бакалаврських робіт спеціальності Комп’ютерна інженерія

19:46, 30-05-2022

Шановні студенти!

Захист атестаційних робіт проводитиметься онлайн згідно наступних графіків:

 

13.06.2022р. КСЗМ-71

Комісія № 12 https://us05web.zoom.us/j/4430703508?pwd=UWFoL2Y4dFU1NUI5U0t0ckErVWwxdz09

Голова комісії:

Провідний інженер інформаційно-телекомунікаційних систем ПрАТ «Київстар», кандидат технічних наук

Полоневич Андрій Петрович.

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри комп´ютерної інженерії

Ткаченко Ольга Миколаївна.

 

Члени комісії:

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Торошанко Ярослав Іванович;

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Сорокін Денис Володимирович;

Старший викладач кафедри комп´ютерної інженерії

Куфтеріна Світлана Ростиславівна.

 

Секретар комісії:

завідувач навчальної лабораторії кафедри

комп’ютерної інженерії

Кривенко Людмила Митрофанівна.

 

 

1

Говорченко Сергій Михайлович

10:00-10:20

2

Дудник Іван Васильович

10:20-10:40

3

Бондаренко Олександр Васильович

10:40-11:00

4

Єсипчук Микола Михайлович

11:00-11:20

5

Шапран Оксана Іванівна

11:20-11:40

 

 

14.06.2022р. КСЗ-51

Комісія № 12 https://us05web.zoom.us/j/4430703508?pwd=UWFoL2Y4dFU1NUI5U0t0ckErVWwxdz09

Голова комісії:

Провідний інженер інформаційно-телекомунікаційних систем ПрАТ «Київстар», кандидат технічних наук

Полоневич Андрій Петрович.

 

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри комп´ютерної інженерії

Ткаченко Ольга Миколаївна.

 

Члени комісії:

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Торошанко Ярослав Іванович;

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Сорокін Денис Володимирович;

Старший викладач кафедри комп´ютерної інженерії

Куфтеріна Світлана Ростиславівна.

 

Секретар комісії:

завідувач навчальної лабораторії кафедри

комп’ютерної інженерії

Кривенко Людмила Митрофанівна.

 

 

1

Думич Павло Петрович

10:00-10:20

2

Ісмаіл Айгюль Арастун кизи

10:20-10:40

3

Кришин Владислав Михайлович

10:40-11:00

4

Неповнюща Аліна Андріївна

11:00-11:20

5

Стретович Олександр Сергійович

11:20-11:40

6

Синельник Вадим Юрійович

11:40-12:00

7

Слюсар Владислав Сергійович

12:00-12:20

8

Чижик Владислав Іванович

12:20-12:40

 

 

14.06.2022р. КСЗ-51

Комісія № 13 https://us04web.zoom.us/j/8825983657?pwd=cDJqY3MyRkkxSENLY0ZRRjJEN0Erdz09

Голова комісії:

професор кафедри інформаційних технологій та програмування Інституту комп’ютерних технологій

Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

Дехтярук Микола Трохимович.

 

Заступник голови комісії:

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Черевик В’ячеслав Михайлович.

 

Члени комісії:

професор кафедри комп´ютерної інженерії

Кирпач Людмила Андріївна;

директор навчально-наукового центру

Дробик Олександр Васильович;

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Лемешко Андрій Вікторович.

 

Секретар комісії:

асистент кафедри комп´ютерної інженерії

Шрам Максим Миколайович.

 

 

1

Аббасзаде Руслан

10:00-10:20

2

Аннаєв Максат Мурадович

10:20-10:40

3

Ангеловський Ілля Олегович

10:40-11:00

4

Божко Максим Володимирович

11:00-11:20

5

Грищенко Руслан Андрійович

11:20-11:40

6

Данченко Радіслав Олегович

11:40-12:00

7

Магдич Марина Олександрівна

12:00-12:20

8

Швайдак Владислав Дмитрович

12:20-12:40

 

 

15.06.2022р.

Комісія № 12 https://us05web.zoom.us/j/4430703508?pwd=UWFoL2Y4dFU1NUI5U0t0ckErVWwxdz09

Голова комісії:

Провідний інженер інформаційно-телекомунікаційних систем ПрАТ «Київстар», кандидат технічних наук

Полоневич Андрій Петрович.

 

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри комп´ютерної інженерії

Ткаченко Ольга Миколаївна.

 

Члени комісії:

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Торошанко Ярослав Іванович;

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Сорокін Денис Володимирович;

Старший викладач кафедри комп´ютерної інженерії

Куфтеріна Світлана Ростиславівна.

 

Секретар комісії:

завідувач навчальної лабораторії кафедри

комп’ютерної інженерії

Кривенко Людмила Митрофанівна.

 

 

1

Агапевич Назарій Володимирович

10:00-10:20

2

Богдан Артем Олександрович

10:20-10:40

3

Бондаренко Євгеній Сергійович

10:40-11:00

4

Василенко Дмитро Євгенович

11:00-11:20

5

Верко Роман Анатолійович

11:20-11:40

6

Вікарчук Андрій Іванович

11:40-12:00

7

Герасименко Дмитро Олександрович

12:00-12:20

8

Гнядий Владислав Юрійович

12:20-12:40

9

Гойко Максим Юрійович

12:40-13:00

10

Гуменюк Андрій Володимирович

13:00-13:20

11

Дегтярьов Євген Олександрович

13:20-13:40

12

Дрига Владислав Олексійович

13:40-14:00

 

 

15.06.2022р.

Комісія № 13 https://us04web.zoom.us/j/8825983657?pwd=cDJqY3MyRkkxSENLY0ZRRjJEN0Erdz09

Голова комісії:

професор кафедри інформаційних технологій та програмування Інституту комп’ютерних технологій

Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

Дехтярук Микола Трохимович.

 

Заступник голови комісії:

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Черевик В’ячеслав Михайлович.

 

Члени комісії:

професор кафедри комп´ютерної інженерії

Кирпач Людмила Андріївна;

директор навчально-наукового центру

Дробик Олександр Васильович;

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Лемешко Андрій Вікторович.

 

Секретар комісії:

асистент кафедри комп´ютерної інженерії

Шрам Максим Миколайович.

 

 

1

Албакова Мадіна Мусаївна   

10:00-10:20

2

Андруневчин Андрій Григорович

10:20-10:40

3

Бахуринський Дмитро Вадимович

10:40-11:00

4

Бриксіна Марія Дмитрівна

11:00-11:20

5

Голосун Андрій Ігорович

11:20-11:40

6

Горбач Максим Сергійович

11:40-12:00

7

Дурнєв Євген Станіславович

12:00-12:20

8

Дутко Павло Маркович

12:20-12:40

9

Заїка Віктор Олегович

12:40-13:00

10

Закреничний Антон Сергійович

13:00-13:20

11

Кислицький Денис Миколайович

13:20-13:40

12

Кондратюк Борис Олександрович

13:40-14:00

 

 

16.06.2022р.

Комісія № 12 https://us05web.zoom.us/j/4430703508?pwd=UWFoL2Y4dFU1NUI5U0t0ckErVWwxdz09

Голова комісії:

Провідний інженер інформаційно-телекомунікаційних систем ПрАТ «Київстар», кандидат технічних наук

Полоневич Андрій Петрович.

 

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри комп´ютерної інженерії

Ткаченко Ольга Миколаївна.

 

Члени комісії:

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Торошанко Ярослав Іванович;

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Сорокін Денис Володимирович;

Старший викладач кафедри комп´ютерної інженерії

Куфтеріна Світлана Ростиславівна.

 

Секретар комісії:

завідувач навчальної лабораторії кафедри

комп’ютерної інженерії

Кривенко Людмила Митрофанівна.

 

 

1

Кірюшин Владислав Олексійович

10:00-10:20

2

Комаровський Валерій Костянтинович

10:20-10:40

3

Костецький Дмитро Ігорович

10:40-11:00

4

Кругляк Дмитро Ігорович

11:00-11:20

5

Кувік Назар Іванович

11:20-11:40

6

Кузьменко Максим Володимирович

11:40-12:00

7

Мальований Олексій Вікторович

12:00-12:20

8

Матвійчук Олександр Максимович

12:20-12:40

9

Миколайчук Вадим Олександрович

12:40-13:00

10

Нишпал Віктор Олександрович

13:00-13:20

 

 

16.06.2022р.

Комісія № 13 https://us04web.zoom.us/j/8825983657?pwd=cDJqY3MyRkkxSENLY0ZRRjJEN0Erdz09

Голова комісії:

професор кафедри інформаційних технологій та програмування Інституту комп’ютерних технологій

Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

Дехтярук Микола Трохимович.

 

Заступник голови комісії:

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Черевик В’ячеслав Михайлович.

 

Члени комісії:

професор кафедри комп´ютерної інженерії

Кирпач Людмила Андріївна;

директор навчально-наукового центру

Дробик Олександр Васильович;

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Лемешко Андрій Вікторович.

 

Секретар комісії:

асистент кафедри комп´ютерної інженерії

Шрам Максим Миколайович.

 

 

1

Ланевський Лев Анатолійович

10:00-10:20

2

Лесик Денис Олександрович

10:20-10:40

3

Назаренко Нікіта Валентинович

10:40-11:00

4

Недавній Андрій Володимирович

11:00-11:20

5

Орлюк Христина Віталіївна

11:20-11:40

6

Пашазаде Айдин Вагіф огли

11:40-12:00

7

Поліщук Андрій Русланович

12:00-12:20

8

Поплавський Денис Вікторович

12:20-12:40

9

Рябець Олександр Ярославович

12:40-13:00

10

Савчук Андрій Миколайович

13:00-13:20

11

Сервірог Олексій Ігорович

13:20-13:40

 

 

17.06.2022р.

Комісія № 12 https://us05web.zoom.us/j/4430703508?pwd=UWFoL2Y4dFU1NUI5U0t0ckErVWwxdz09

Голова комісії:

Провідний інженер інформаційно-телекомунікаційних систем ПрАТ «Київстар», кандидат технічних наук

Полоневич Андрій Петрович.

 

 

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри комп´ютерної інженерії

Ткаченко Ольга Миколаївна.

 

Члени комісії:

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Торошанко Ярослав Іванович;

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Сорокін Денис Володимирович;

Старший викладач кафедри комп´ютерної інженерії

Куфтеріна Світлана Ростиславівна.

 

Секретар комісії:

завідувач навчальної лабораторії кафедри

комп’ютерної інженерії

Кривенко Людмила Митрофанівна.

 

 

1

Новіченко Єлизавета Олександрівна

10:00-10:20

2

Онопрієнко Дмитро Володимирович

10:20-10:40

3

Пахомов Михайло Васильович

10:40-11:00

4

Підгулько Георій Георгійович

11:00-11:20

5

Подзігун Андрій Андрійович

11:20-11:40

6

Сідов Данило Володимирович

11:40-12:00

7

Скібінський Артем Олегович

12:00-12:20

8

Старченко Юрій Миколайович

12:20-12:40

9

Устінкіна Аніта Андріївна

12:40-13:00

10

Хільченко Максим Юрійович

13:00-13:20

11

Чернишенко Андрій Сергійович

13:20-13:40

 

 

17.06.2022р.

Комісія № 13 https://us04web.zoom.us/j/8825983657?pwd=cDJqY3MyRkkxSENLY0ZRRjJEN0Erdz09

Голова комісії:

професор кафедри інформаційних технологій та програмування Інституту комп’ютерних технологій

Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

Дехтярук Микола Трохимович.

 

Заступник голови комісії:

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Черевик В’ячеслав Михайлович.

 

Члени комісії:

професор кафедри комп´ютерної інженерії

Кирпач Людмила Андріївна;

директор навчально-наукового центру

Дробик Олександр Васильович;

доцент кафедри комп´ютерної інженерії

Лемешко Андрій Вікторович.

 

Секретар комісії:

асистент кафедри комп´ютерної інженерії

Шрам Максим Миколайович.

 

 

1

Слівенко Анастасія Юріївна

10:00-10:20

2

Слюсар Віталій Олександрович

10:20-10:40

3

Стасюк Анатолій Вікторович

10:40-11:00

4

Терещенко Вадим Віталійович

11:00-11:20

5

Усіченко Ангеліна Андріївна

11:20-11:40

6

Христенко Дмитро Олександрович

11:40-12:00

7

Цюп'як Назар Іванович

12:00-12:20

8

Чіганов Богдан Олександрович

12:20-12:40

9

Шевченко Олександр Юрійович

12:40-13:00

10

Ши Сайтен

13:00-13:20

11

Янішевський Олексій Олександрович

13:20-13:40

 

УСПІХІВ!

Шановні абітурієнти!

Надаємо допомогу абітурієнтам по питанням вступу у 2022 році до Державного університету телекомунікацій

Детальніше

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Комп'ютерної інженерії

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Переглядів: 1 730