Корисні комбінації клавіш клавіатури, про які могли і не знати від кафедри КІ ДУІКТ

10:13, 31-05-2023

Кафедра Комп’ютерної інженерії ДУІКТ пропонує студентам вивчення різних дисциплін, серед яких існує і дисципліна "Операційні системи". Ця дисципліна має на меті ознайомити студентів з принципами та функціональними можливостями різних операційних систем, які вони можуть зустріти у своїй професійній діяльності.

Одним з аспектів вивчення дисципліни "Операційні системи" є навчання студентів різним комбінаціям клавіш на клавіатурі, які дозволяють полегшити та прискорити роботу з операційними системами.

Деякі комбінації клавіш на клавіатурі, які дозволяють полегшити та прискорити роботу з операційними системами:

1. Комбінація «Ctrl + Shift + ESC» відкриває диспетчер завдань безпосередньо, без необхідності прокручувати меню «Пуск». Диспетчер завдань дозволяє переглядати та керувати процесами, запущеними на вашому комп'ютері, і може бути корисним, якщо програма не реагує або потрібно перевірити системні ресурси.
  2. Комбінація «Shift + Del» дозволяє видаляти файли безпосередньо, без можливості відновлення. Будьте обережні при використанні цієї комбінації, оскільки видалені файли не можна буде відновити.
  3. Комбінація «Win + L» блокує Ваш ПК і переключає його в режим блокування екрана. Комбінація дуже корисна, якщо Ви хочете захистити свої дані та забезпечити приватність, коли відходите від комп'ютера, але не хочете повністю вимикати систему.
  4. Комбінація «Win + D» швидко перемикає Вас на робочий стіл. Вона дозволяє вам миттєво згорнути всі відкриті вікна і показати робочий стіл. Це особливо зручно, коли у Вас багато відкритих вікон і швидко потрібно отримати доступ до робочого столу.
  5. Комбінація «Win + Shift + S» запускає інструмент "Знімок екрану" або "Область захоплення". Вона дозволяє легко створювати знімки екрана або вибирати конкретну область для захоплення. Цей інструмент корисний, коли необхідно зробити знімок екрана для поділу інформації або збереження зображень.

Вивчення комбінацій клавіш є важливою складовою дисципліни "Операційні системи" і допомагає студентам отримати навички, які будуть корисні для подальшої роботи з комп'ютерними системами. Комбінації клавіш дозволяють студентам більш ефективно взаємодіяти з операційними системами, забезпечуючи швидкий доступ до різних функцій та операцій.

Якщо Ви мрієте стати частиною неймовірного світу комп'ютерної інженерії, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій запрошує амбітних та талановитих абітурієнтів, які прагнуть досягти вершин в цій сфері!

Ви хочете знати секрет успіху? Все, що вам потрібно, це перейти за цим потужним посиланням: https://allmylinks.com/dut-kaf-ki. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про вступ, про грандіозні можливості, які чекають на Вас у цьому закладі вищої освіти.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ, БУДУЙТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС, І РАЗОМ МИ ЗДІЙСНИМО ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ МРІЇ У СВІТІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ. ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.