Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «МАТЕМАТИКА. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ОСВІТА»

11:06, 06-06-2023

Завідувачі, викладачі та аспіранти навчально-наукового інституту інформаційних технологій взяли участь у роботі XIІ Міжнародної науково-практичної конференції «МАТЕМАТИКА. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ОСВІТА», що проходила 2-4 червня 2023 р. на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки.

У рамках цієї конференції завідувачі ННІ ІТ поділилися своїм досвідом та науковими здобутками і виступили у пленарному засіданні:

• Сторчак Каміла Павлівна, завідувач кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем,
  • Зінченко Ольга Валеріївна, завідувач кафедри Штучного інтелекту,
  • Поперешняк Світлана Володимирівна, завідувач кафедри Комп’ютерної інженерії,
  • Жебка Вікторія Вікторівна, завідувач кафедри Технологій цифорового розвитку,
  • Лиходєєва Ганна Володимирівна, завідувач кафедри ВМММФ.

Викладачі презентували свої роботи на Workshop з сучасних технологій машинного навчання та Data Science (Modern Machine Learning Technology & Data Science), праці якого будуть опубліковані на CEUR-WS.org та проіндексовані у науково-метричній базі SCOPUS.

При конференції відбувся  Хакатон за підтримки Наукової асоціації кібербезпеки України «Розробка новітніх рішень для підвищення рівня кібербезпеки в умовах кібервійни та цифрової трансформації».

Завдання Хакатону:

• Захист користувачів від кіберзагроз в умовах кібервійни.
  • Прогнозування гібридної кіберактивності для забезпечення ситуаційної розвідки про загрози та обґрунтованого й ефективного прийняття рішень.
  • Розробка інноваційних захисних технологій та програм для захисту від кібератак.
  • Розробка нових архітектурних рішень, технологій та стратегій кібербезпеки.

У результаті зустрічі були не лише наукові здобутки, цікаві ідеї та активні обговорення досліджень науковців, а також домовленості, щодо співпраці між Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Державним університетом телекомунікацій у рамках якої передбачено обмін досвідом в освітньому процесі та можливості академічної мобільності між університетами.