Що таке Web-дизайн разом з кафедрою Інтернет-технологій?

15:23, 01-06-2023

Чи знаєте Ви, що поняття Web-дизайну з’явилося не так давно.

На сьогодні під Web-дизайном багато користувачів розуміють візуальне оформлення сторінок сайту, яке впливає на його зовнішнє сприйняття. Однак, насправді, це насамперед робота над оптимальною структурою і найбільш зручним розташуванням контенту. Відповідно до цього зрозуміло, що веб-дизайн – це багато в чому логіка подачі інформації, що впливає на ефективність сайту за багатьма параметрами.

Web-дизайн - це класичний прояв дизайну в Web-розробці, завданням якого є проектування користувацьких інтерфейсів, сайтів і додатків.

Сучасний Web-дизайн починається з поділу оформлення та змісту. Основи Web-дизайну закладаються на етапі розробки технічного завдання.

Основною метою Web-дизайну є те, як саме той чи інший ресурс буде сприймати користувач, як легко і швидко він знайде необхідну інформацію, розбереться в навігації сайту, розгадає вміст сторінок і трансформує ту або іншу дію.

Чим займаються фахівці з Web-дизайну?

• проектуванням логічної веб-структури ресурсу;
  • розробкою і впровадженням зручних способів подачі контенту (юзабіліті);
  • художнім оформленням сайту.

Оволодіти знаннями і вміннями в сучасному Web-дизайні допоможуть викладачі кафедри ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ!!!