У чому привабливість заочної освіти у Державному університеті телекомунікацій?

11:21, 11-04-2019

Заочна  форма  навчання передбачає,  що  на  навчання студент  витрачає  час  лише  під  час  сесії,   що дозволяє поєднувати процес отримання освіти з роботою, науковою діяльністю або сімейним життям.

Привабливість отримання якісної вищої освіти саме у Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання Державного університету телекомунікацій пояснюється, насамперед тим, що студенти у нашому інституті навчаються за новою освітньою моделлю, в якій враховані рекомендації потенційних роботодавців - партнерів Університету.

За новою моделлю, до викладання фахових дисциплін залучаються фахівці провідних компаній - лідерів на ринку телекомунікацій і інформаційних технологій - МТС, Київстар, Укртелеком, IBM, Hewlett Packard, Watson Telecom, Alcatel-Lucent, Huawei, Microsoft, NetComTechnology, D-Link, навчання проводиться у спеціалізованих класах і лабораторіях оснащених сучасним новітнім обладнанням від цих компаній.

Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить на  рік  7–10 тис. грн. на заочному відділенні, 10–16 тис. грн. на стаціонарі, можлива помісячна оплата.

За результатами освітньої діяльності у 2017-2018 році та за високий рівень підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій Державний університет  телекомунікацій за рішенням  Міністра освіти і  науки  України і Президента  Національної  академії  педагогічних  наук  України  нагороджено:

• Двічі  почесним  званням  «Лідер  вищої освіти»;
  • Двічі Гран-прі  у  номінації  «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»;
  • Дипломом  «За  інноваційний  розвиток  матеріально-технічної бази  навчального  закладу»;
  • Дипломом  «За ефективне співробітництво з профільними компаніями - роботодавцями».

Освіта у Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання Державного університету телекомунікацій - вирішальний  крок  до  власного  успіху!