Чому Державний університет телекомунікацій отримав нагороду у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»

10:28, 07-06-2019

Високий  рівень  підготовки  фахівців  у у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій  щорічно підтверджується  на міжнародних виставках «Освіта і кар’єра », на яких Державний університет телекомунікацій традиційно визнається  «Лідером ІТ-освіти України» та отримує нагороди у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»
  • «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу»
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями-роботодавцями».

За оцінками Української спільноти ІТ-фахівців – DOU,  наш Університет входить у ТОП-20 закладів вищої  освіти України за якістю ІТ-освіти, випередивши за цим показником Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського «ХАІ», НТУ «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Національний авіаційний університет та інші.

Головною перевагою випускників Державного університету телекомунікацій перед випускниками інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями є те,  що  завдяки навчанню  за концептуально новою освітньою моделлю  вони повністю відповідають реальним вимогам потенційних роботодавців і володіють практичними навичками їх  здійснення, гарантовано отримують високооплачуване робоче місце.

Інноваційний зміст навчання передбачає,  насамперед, те, що ми вчимо студента тому, що потрібно і як потрібно  роботодавцю, теоретично і практично:

• вивчення професійних  дисциплін починається з першого курсу, а не з  третього, як у інших університетах;
  •  50%  всієї  учбової програми відведено на вивчення професійних дисциплін, з яких 50% складають практичні заняття;
  • з першого курсу проводиться поглиблене вивчення англійської мови, що забезпечує володіння нею на рівні міжнародного стандарту В2;
  • до викладання дисциплін практичної спрямованості залучаються фахівці провідних компаній - партнерів Державного університету телекомунікацій;
  • професійне навчання проводиться у лабораторіях з сучасним обладнанням останнього покоління і програмним забезпеченням від компаній Huawei, Juniper Networks, Ericsson, ZTE, Hewlett-Packard, Cisco та інших;
  • практика проводиться  безпосередньо у компаніях майбутніх роботодавців – партнерів Університету.

Під час навчання студенти мають змогу отримати міжнародні сертифікати, які підтверджують отримання практичних умінь і навичок з роботи на новітньому телекомунікаційному обладнанні і його обслуговуванню, розробленні програмного забезпечення та надають право працювати у 175 країнах світу.

Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить 10 – 16 тис. грн в рік на стаціонарі, 7 – 10 тис. грн –на заочному відділенні, можлива помісячна оплата.

Навчання у Державному університеті телекомунікацій  -  запорука практичного успіху у житті!

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі