Майстер-клас від кафедри Робототехніки та технічних систем - Вчимося паяти самостійно

12:18, 09-06-2023

У четвер 8 червня відбувся майстер-клас від кафедри Робототехніки та технічних систем, який проведено згідно спільної програми Київського відділення Малої Академії Наук та Державного університету телекомунікацій на тему: "Вчимося паяти самостійно!".

Завідувач кафедри Робототехніки та технічних систем для учнів 9-11 класів київських шкіл провів практичне заняття щодо навичок пайки радіосхем, ознайомив дітей з різними видами друкованих плат, їх монтажем і особливостями розпайки радіоелементів.

Потім кожному зі школярів було надано комплекти паяльників, друкованих плат і радіоелементів і вони могли самостійно попрактикуватись у випаюванні радіодеталей та запаюванні, також ознаймились з  підготовчими видами робіт перед монтажем і демонтажем компонентів електронних схем.

Завідувач кафедри ознайомив дітей з безпекою при роботі з паяльником під час монтажних робіт. На заняття прийшли також  батьки декількох дітей, які зацікавились тематикою майстер-класу та мали змогу в цей час самостійно ознайомитись з університетом та профілем роботи кафедри.