XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:

Відбулось засідання Студентської ради ФТК

17:54, 08-02-2018

Відбулось засідання Студентської ради факультету Телекомунікацій

Шановні студенти!

08.02.18 в Студентському центрі Державного університету телекомунікацій відбулось засідання Студентської ради ФТК на чолі Головою Студентської ради Навчально-наукового інституту Телекомунікацій та Інформатизації –Сосновою Даною. 

На засідані були присутні директор Навчально-наукового інституту Телекомунікацій та Інформатизації - КОЗЕЛКОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ, а також декан факультету Телекомцнікацій - КОРШУН НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Були підведені підсумки роботи за І семестр 2017-2018 навчального року, оголошений та обговорений план роботи на ІІ семестр. Поставлені задачі з приводу профорієнтаційної роботи та щодо якісного проведення проектів на рівні інституту та Університету. Студентська рада має великі плани на начальний семестр. Ми дуже стараємось, щоб створити для Вас найкращі умови навчання та проведення свого дозвілля. Сподіваємось виправдати ваші очікування та бути опорою та підтримкою. В свою чергу просимо Вас брати активну участь в заходах та висловити свої побажання та пропозиції щодо покращення навчального процесу, проведення цікавих проекті для урізноманітнення Вашого дозвілля та Університету в цілому.

З приводу питань та пропозицій звертайтеся до Голови студентської ради факультету Телекомунікацій 
Соснової Дани (096-023-11-39)

 

Читайте також
Переглядів: 4 060