XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
+38(066)227-46-60 (Viber, Telegram)
Державний університет телекомунікацій

Навчання з охорони праці у 2022 році

10:22, 03-01-2022

На сайті Міністерства освіти і науки України був розміщений Наказ від 30.11.2021 р.№1288 «Про проведення навчання, підвищення кваліфікації та перевірки знань посадових осіб з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності на 2022 – 2023 роки». Проходження навчання, підвищення кваліфікації посадових осіб буде проходити за планом-графіком в регіональних навчально-методичних центрах Державної служби України з питань праці або в галузевих навчальних центрах (обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти), які належать до сфери управління МОН, і надали територіальному органу Державної служби України з питань праці декларацію відповідності їх матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки. Згідно Закону України «Про охорону праці» навчання безпечної діяльності є способом накопичення навичок безпечної праці. Відповідальність за організацію навчання і перевірки знань з питань охорони праці покладається на керівника підприємства, а в структурних підрозділах – на керівників підрозділів.

https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-provedennya-navchannya-pidvishennya-kvalifikaciyi-ta-perevirki-znan-posadovih-osib-z-pitan-ohoroni-praci-ta-bezpeki-zhittyediyalnosti-na-2022-2023-roki

У кожному вищому навчальному закладі потрібно складати план-графік проведення навчання з охорони праці на 2022 рік. План-графік розробляється на передодні нового календарного року.

 

Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 1 318