09:53, 01-10-2022

В рамках Спартакіади Державного університету телекомунікацій присвяченій Дню фізичної культури і спорту України та Міжнародному Дню студентського спорту в Україні провели Олімпійський урок в офлайн-режимі з студентами 1,2,3 курсів денної форми навчання. Запрошеним гостем Олімпійського уроку був майстер спорту,  Заслужений тренер України, президент Міжнародної федерації гирьового спорту та Федерації гирьового спорту України, рекордсмен Книги рекордів Гіннесса, кавалер ордена України За заслуги ІІІ ступення, завідувач кафедри фізичного виховання та здоров'я НМУ ім. О.О.Богомольця, к.п.н., професор, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України ЩЕРБИНА ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.