Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:

Збірна з гирьового спорту Державного університету телекомунікацій здобула 17.12.2022 чергову нагороду третє загальнокомандне місце на відкритому чемпіонаті Кубок Федерації гирьового спорту України

18:53, 06-01-2023

Перемогою прославляють Державний університет телекомунікацій атлети на змаганнях найвищих категорій України.  Збірна з гирьового спорту Державного університету телекомунікацій здобула 17.12.2022 чергову нагороду третє загальнокомандне місце на відкритому чемпіонаті Кубок Федерації гирьового спорту України присвячений Збройним Силам України. У змаганнях взяли участь понад 110 спортсменів із 7 регіонів України, які представляли 14 команд. Переможці та призери у своїх категоріях були нагороджені дипломами та медалями за зайняті місця. Так перші місця посіли студенти першого курсу Кононенко Андрій, Моржук Тетяна, другого курсу  Семешко Максим, Довгошея Дмитро, Панасюк Єлизовета.

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Переглядів: 1 068