Дует призерів Універсіади м. Києва з чирлідингу Державного університету телекомунікацій

00:50, 11-04-2023

26 березня на спортивному майданчику Академії сучасної освіти відбулися змагання «Студентської Ліги з чирлідингу» за програмою Універсіади м. Києва. У змаганнях взяли участь студенти – спортсмени збірних команд ЗВО м. Києва. Державний університет телекомунікацій представили студентки ННІІТ, навчальної групи КНД13 Абраменко Олександра та ННІЗІ, навчальної групи БСД31 Астащенко Дар’я. Наші студентки, виступали з дуетом в програмі «Jazz Dance Double». Хочемо зазначити, що такий виступ має свої складності. Не кожен спортсмен може виступати в дуеті, коли не відчуваєш командної підтримки.

Дівчата впорались з цим шаленим тиском і вибороли ІІ місце.

Підготували призерок фахівець 1 категорії навчальної лабораторії "Фітнес-Центр" кафедри БЖД та фізичного виховання  Євнєвіч Ольга Едуардівна.
Вітаємо наших студенток і тренера з срібною медаллю та бажаємо нових, яскравих перемог!