Неймовірна гра – неймовірний рахунок

13:10, 02-11-2017

В п'ятницю, на полі спортивного комплексу НТУУ «КПІ» відбулася гра між командами Державного університету телекомунікацій та «Політехнік» - 2 НТУУ КПІ. Незважаючи на важкі погодні умови, гравці продемонстрували видовищний футбол.

З перших хвилин матчу, команди показали, що налаштовані на серйозну боротьбу. Так, першими, хто проявили жагу до перемоги  були гравці ДУТ. Бойко Андрій, перехопивши м'яч у суперника, пішов у контратаку, однак не зумів вдало завершити свій «блискучий» прорив – перепоною став Майрамбеков Ермек.

Він вдало зумів зупинити свого візаві і швидко перевів м'яч за межі поля. А на 22 хвилині основного часу саме Майрамбеков Ермек зумів забити м’яч у наші ворота і «Політехнік» - 2 вирвався вперед. Тим не менш, ДУТівці змогли опанувати розчарування пропущеного м'яча і вже на 28 хвилині зрівняли рахунок. Автором забитого голу став Тимченко Олександр, який пробив у нижній кут воріт суперника. Надалі, матч проходив у помірному темпі.

Другий тайм розпочався доволі сумбурно.  Обидві команди хотіли забити «швидкий» гол, проте це зробити не вдалося. «Політехнік» - 2 стрімко йшов у наступ. Результат не заставив себе довго чекати і вже на 66 хвилині форвард «Політехнік – 2» Роман Коробко забив гол. В свою чергу, футболісти ДУТ намагалися тиснути на противника, декілька разів подавали в карний майданчик, але бракувало останнього заключного добивання.

І суперник цим скористався, на 69 хвилині Кубах Іван забив третій гол. А під кінець другого тайму гравці «Політехніка» - 2 зуміли двічі відправити м’яч в сітку воріт. Необхідно відзначити, що команди показували дійсно гарну гру. Обидві мали як слабкі сторони так і сильні. Проте, одній вдалося зібратися і впевнено атакувати й володіти м'ячем, а нашій збірній  не вистачило  техніки та кмітливості на полі. Гадаємо, що в подальшому тренер з футболістами детально проаналізують гру і зроблять необхідні висновки.