Співпраця з академічним товариством Міхала Балудянського (Словаччина)

14:10, 25-04-2018

У результаті співпраці провідних університетів України з академічним товариством Міхала Балудянського (Словаччина) в період 15-20 квітня 2018 р. було проведено стажування викладачів ВНЗ в європейських університетах.

Міжнародна програма наукового стажування «Сучасні методи викладання та інноваційні технології у вищій освіті: європейський досвід та провідні тенденції» включала в себе відвідування декількох провідних навчальних закладів, а саме: Віденського університету (Австрія, м. Відень), Пан-європейського університету (Словаччина, м. Братислава), Обудського університету (Угорщина, м. Будапешт) та Кошицького технічного університету (Словаччина, м. Кошице).

У стажуванні прийняла участь доцент кафедри «Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання» Гунченко О.М.

Програма стажування розрахована на 108 годин, та дозволяє ознайомитись з методами організації навчального процесу та сучасними інноваційними підходами в освіті у європейських університетах.

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку

Крім базових знань з побудови та функціонування телекомунікаційних мереж, студенти вивчають принципи побудови мереж зв'язку на основі сучасних мережних технологій, зокрема WDM та різновидів, мережні технології і стандарти, магістральні транспортні мережі, локальні мережі та мережі доступу, а також апаратуру систем передачі для зазначених мереж, сучасні технології проектування, будівництва та експлуатації волоконно-оптичних ліній зв’язку, здатних забезпечити найвищу швидкість передачі інформації, технології прокладання оптичного кабелю, а також отримують навички зварювання оптичного волокна, вимірювань на волоконно-оптичних лініях зв’язку та у волоконно-оптичних системах передачі за допомогою сучасного обладнання, експлуатації ВОСП та їх елементів.

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку