Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Безпека життєдіяльності в ХХІ столітті»

12:33, 17-05-2018

26–27 квітня 2018 року на базі Дніпровського державного аграрно-економічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека життєдіяльності в ХХІ столітті».

Конференція була присвячена роковинам з дня Чорнобильської катастрофи та Дню охорони праці.

На секції з екологічних проблем студенти 1-го курсу факультетів телекомунікації та менеджменту опублікували тези доповідей разом з викладачами кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання:

1. Даценко В., Оленєв Д.Г. Вміст важких металів у біосубстратах жителів різних промислових регіонів // Безпека життєдіяльності в XXI столітті: тез. допов. III Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції (26-27 квітня 2018 р.) / відпов. Ред. А.С. Бєліков. – Дніпро: ПДАБА, 2018. – С. 54 – 55.

2. Горохов О., Сергєєва Л.А. Важкі метали як хімічні забруднювачі навколишнього середовища // Безпека життєдіяльності в XXI столітті: тез. допов. III Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції (26-27 квітня 2018 р.) / відпов. Ред. А.С. Бєліков. – Дніпро: ПДАБА, 2018. – С. 52 – 53.

3. Ковальов Д., Глєбова О.І. Акумуляція важких металів у воді поверхневих водойм // Безпека життєдіяльності в XXI столітті: тез. допов. III Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції (26-27 квітня 2018 р.) / відпов. Ред. А.С. Бєліков. – Дніпро: ПДАБА, 2018. – С. 58 – 59.

4. Каленська Н., Вальченко О.І. Надходження важких металів в організм людини з продуктами харчування // Безпека життєдіяльності в XXI столітті: тез. допов. III Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції (26-27 квітня 2018 р.) / відпов. Ред. А.С. Бєліков. ‑ Дніпро: ПДАБА, 2018. – С. 56 – 57.

З матеріалами доповідей можна ознайомитись за посиланням: https://www.dsau.dp.ua/.

Після завершення конференції студенти ДУТ сфотографувалися на пам’ять біля Alma Mater.