Призначено Голову Державної служби України з питань праці

14:41, 10-02-2015

21 січня Кабінет Міністрів призначив Романа Тарасовича ЧЕРНЕГУ головою Державної служби України з питань праці. Відповідне розпорядження №27-р від 21.01.2015 опубліковано на сайті уряду.

Нагадаємо, що Постановою КМУ від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» створено Державну службу України з питань праці, реорганізувавши шляхом злиття Державну інспекцію з питань праці та Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки і поклавши на Службу, що утворюється, функції з реалізації державної політики, які виконували органи, що припиняються (крім функцій з реалізації державної політики у сфері охорони надр), а також функції з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та функції із здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників.

22 січня відбулося представлення Голови Державної служби України з питань праці працівникам служби.

Довідка:

ЧЕРНЕГА Роман Тарасович (1 листопада 1979, місто Галич, Івано-Франківська область) — український громадський і державний діяч, кандидат юридичних наук,  Народний депутат України VII скликання.

За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою