Участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаціях: актуальні питання»

12:58, 03-10-2019

1-2 жовтня 2019 року у м. Києві відбулася 18 міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаціях: актуальні питання». Яка проходила під егідою НАНУ, МОНУ, КНУБА. НУВГП та Малої академії наук. Викладачі кафедри прийняли участь у роботі конференції та опублікували тези доповіді за тематикою «Система управління екологічною безпекою».

На конференції були розглянуті актуальні питання у сфері екологічної безпеки держави, нововведення у законодавчому полі та шляхи подолання екологічних проблем.