Конференція у Ванкувері (участь викладачів кафедри БЖДФВ)

08:43, 05-02-2020

22-24 січня 2020 року відбулася 5-а Міжнародна науково-практична конференція «Динаміка розвитку світової науки» (м. Ванкувер, Канада). Була опублікована доповідь викладачів кафедри БЖД та фізичного виховання Державного університету телекомунікацій: Сергєєва Л.А., Вальченко О.І., Глєбова О.І. Деякі особливості харчування при дії електромагнітного випромінювання радіочастотного діапазону на організм людини. (UDC 001.1; BBK 87) The 5th International scientific and practical conference “Dinamics of the development of world science” (January 22-24, 2020) Perfect Publishing, Vancouver, Canada. 2020. pp. 953 – 962.

У представленій роботі науково обгрунтовано напрями в лікувально-профілактичному харчуванні IT-фахівців, які відчувають несприятливий вплив електромагнітного випромінювання радіочастотного діапазону на організм під час роботи.

Для студентів нашого ВНЗ, майбутніх фахівців в області IT-технологій, велике значення має збереження рівня здоров’я за допомогою лікувально-профілактичного харчування, яке може вплинути на механізми розвитку професійної патології.