Держгірпромнагляд інформує: стан травматизму на виробництві з 23 по 28 лютого 2015 року

11:01, 03-03-2015

У період з 23 по 28 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 8 осіб:

• 3 особи — на підприємствах м. Кривого Рогу;
  • 2 особи — на підприємствах Одеської області;
  • по 1 особі — на підприємствах Київської, Львівської та Сумської областей.

Випадки травмування сталися:

• у гірничорудній промисловості загинуло 3 особи;
  • в енергетиці — 2 особи;
  • у будівництві, на підприємстві транспорту та агропромисловому комплексі — по 1 особі.

01.03.2015 року смертельно травмовано 1 особу на підприємстві м. Кривого Рогу у гірничорудній промисловості.

За лютий 2015 року смертельно травмовано 31 особу, за лютий 2014 року травмовано 41 особу (зменшення на 10 випадків або на 24%).

У тому числі внаслідок ведення бойових дій загинуло 5 осіб (у лютому 2014 року травмованих внаслідок ведення бойових дій не було).

За два місяці 2015 року на підприємствах України смертельно травмовано 62 особи, за два місяці 2014року — 78 осіб (зменшення на 16 випадків або на 21%).

У тому числі, з початку року, внаслідок ведення бойових дій загинуло 7 осіб (за два місяці 2014 року не було травмованих внаслідок ведення бойових дій).