Безпека на залізниці

13:04, 28-05-2021

В сучасному світі людина постійно знаходиться у зоні впливу небезпек, що пов’язані з техногенним навантаженням та наявністю комплексу зовнішніх факторів впливу оточуючого середовища й психології поведінки в умовах невизначеності.

Одним з техногенних небезпечних факторів, з яким людина стикається кожного дня є користування транспортними засобами та рух в зоні їх знаходження. За статистикою близько 15% летальних випадків в Україні щорічно відбувається за участю транспортного засобу. Залізничний транспорт – не виняток, так у I кварталі 2021 року в Україні сталося 7 нещасних випадків із травмуванням підлітків, 2 з них – летальні.

Перед початком літнього відпочинку та канікулярного періоду на виконання рекомендацій МОН, згідно з листом за №679 від 26.05.2021 року «Щодо попередження та недопущення травматизму на об’єктах залізничного транспорту» викладачами кафедри безпеки життєдіяльності та фізичного виховання розроблено «Пам’ятку щодо додержання вимог безпеки при користуванні залізничним транспортом та знаходження поруч з залізничними коліями».

Розроблена пам’ятка допоможе викладачам університету та кураторам груп провести тематичні заняття та сформувати у здобувачів культуру безпечної поведінки.