Відкрита лекція з компанією Distributed Lab

17:51, 03-10-2022

26 вересня 2022 року відбулася відкрита лекція від компанії Distributed Lab для студентів кафедри Технології цифрового розвитку. Лекція була присвячена принципам функціонування Bitcoin.

У якості спікерів виступили Олександр Курбатов та Олена Волощук. Вони познайомили студентів з аспектами діяльності компанії, поділилися власним досвідом роботи з блокчейн-технологіями. Особлива увага була приділена питанням особливостями роботи з криптовалютою.

В процесі доповіді було задано чимало цікавих питань від студентів, на які вони отримали вичерпні відповіді. А студенти з найкращими питаннями отримали цінні призи.

Дякуємо компанії Distributed Lab за цінні практичні знання та активну участь в підвищенні якості вищої освіти в Україні.