Відкрита лекція з компанією INTELLIAS

12:25, 22-02-2023

Чи знаєш ти, як ефективно підготуватись до співбесіди?  Розгубленість та втрата впевненості у собі — відчуття, знайомі кожному, хто хоча б раз ходив на співбесіду. Скажемо відверто: цього можна уникнути, якщо правильно підготуватися.

З метою забезпечення такої підготовки студентів кафедри Технологій цифрового розвитку  30 січня 2023 року ІТ-компанія «Intellias» провела відкриту лекцію “Твоє перше CV та ефективна підготовка до співбесіди” із рекрутерками Intellias — Ольгою та Анфісою.

Ольга Розсаднікова — 3+ років досвіду у сфері підбору персоналу. Має досвід закриття вакансій будь-якого рівня складності. З 2022 року активно працює над вакансіями польського ринку і має успішні найми на ньому.

Анфіса Шарф — IT-рекрутерка з досвідом більше 3 років. Наймає спеціалістів рівнів Junior —  Lead. Має досвід найму Junior розробників на спеціальну програму від Intellias «Буткемп».

Під час лекції були розглянуті наступні питання:

• блоки, які мають бути у CV;
  • як описувати досвід роботи та що робити, якщо його немає;
  • чому pet-проєкти важливі для CV джуніора;
  • як не зафакапити ще до початку співбесіди;
  • самопрезентація та які питання слід поставити рекрутеру;
  • що робити, щоб НЕ пройти співбесіду: топ антипорад.

Крім того в якості бонусу Ольга та Анфіса розповіли про лайфхаки із пошуку першої роботи.  В процесі доповіді було задано чимало цікавих питань від студентів, на які вони отримали вичерпні відповіді.

Студенти нашої кафедри тепер можуть ефективно підготуватися до інтерв’ю та скласти резюме, навіть якщо немає досвіду.

Дякуємо компанії Intellias за цінні практичні знання та активну участь в підвищенні якості вищої освіти в Україні.