Цикл публікацій «IT-ПРОФЕСІЇ». Frontend developer

12:30, 16-05-2023

Ми продовжуємо започаткований в минулому році цикл публікацій «ІТ-професії», якими Ви можете оволодіти після закінчення навчання за нашою освітньою програмою. І сьогодні ми зупинемося на професії frontend developer.

Вся фронтенд розробка виконується на стороні користувача, вона не менш важлива ніж бекенд розробка.

Основне завдання фронтенд фахівця – це зв’язати представлені дизайнером графічні макети у web-додатку (сторінках сайту) з бекендом і за необхідності реалізувати обчислювальний функціонал на стороні користувача.

Основні технології в арсеналі фронтендера це HTML, CSS і JavaScript. Звичайно, при роботі в команді потрібно знати і розбиратися в багатьох процесах, суміжних з роботою фронтенд-розробки .

Будучи вже досвідченим фронтенд-розробником потрібно бути знайомим з бекенд-технологіями і розуміти принципи взаємодії користувача і з додатками (UX).

Середня заробітна плата по Україні:

Найменша (9,4%) 18500-20000 грн. (Junior)

Найбільша(8.6%): 86000 – 200000 грн. (Senior)

Потрібні навички:

Soft skills Front-end розробника

1. Комунікативність

2. Робота в команді

3. Вирішення проблем

4. Креативність і бажання вчитися

Ваканcії:

rabota.ua:

www.work.ua:

Предмети для вивчення

Для роботи по спеціальності “Frontend developer ” в Державному університеті телекомунікацій вивчають наступні предмети

Цикл зальної підготовки

• Іноземна мова
  • Основи баз даних
  • Психолінгвістика

Цикл професійної підготовки

• Web- технології та web-дизайн
  • Web-програмування
  • Проектування інтерфейсу користувача
  • Спеціальні мови програмування Python
  • Основи інженерії програмного забезпечення
  • Технології проетування та адміністування баз даних та сховищ даних
  • Аналіз вимог до програмного забезпечення
  • Об'єктно-орієнтоване програмування C#

Дисципліни вільного вибору

• Комп'ютерна графіка та обробка зображень
  • Інженерна графіка

Шановні вступники!

Якщо Ви хочете оволодіти цією або іншими ІТ-професіями, чекаємо Вас на спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення», освітня програма «Технології цифрового розвитку» Державного університету телекомунікацій.

Щоб дізнаватися детальну інформацію з приводу вступу на спеціальність приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу: https://t.me/technologies_of