Що учасникам НМТ-2023 потрібно робити на тестуванні?

19:00, 23-05-2023

Давайте розберемо весь алгоритм дій.

Допуск до екзаменаційного центру

Кожен учень повинен показати паспорт та сертифікат зі своєї інформаційної сторінки та запрошення на НМТ. Сертифікат обов'язково повинен бути у видрукованому вигляді.

Що стосується запрошення, то воно може бути в електронному варіанті, достатньо лише завантажити його та показати при вході у ТЕЦ.

Єдині речі, які можна взяти з собою: прозора пляшка води та ручка (будь-якого кольору).

Вхід в аудиторію

На вході кожного центру буде фахівець, який перевірить документи та вкаже номер вашої аудиторії. Списки з прізвищами та аудиторіями також будуть вивішані на вході. В аудиторії ще один фахівець вкаже на комп'ютер, який ви повинні зайняти.

Інструктаж

Перед іспитом учням за 5-7 хвилин розкажуть, як буде проходити іспит та на що звернути увагу. Також учням нагадають про заборону користуватися технічними засобами та відкривати інші вкладки браузера. У разі порушення учень покине аудиторію, а результати тесту анулюються.

Початок

Після цього кожен отримує логін і пароль, за яким входить у систему. Роботу над завданнями можна починати.

Що буде у разі повітряної тривоги

Час тестування зупиниться, а учні підуть в укриття. Коли небезпека мине, роботу над тестом продовжать, час тесту зменшений не буде у жодному випадку.

Робота над завданнями

Правильну відповідь можна позначати одразу, або вказати у чернетці та позначити наприкінці тестування. Порядок виконання завдань та відведений на них час – особиста справа кожного учня.

У якості чернетки кожен учень матиме на столі чистий аркуш, після завершення тестування його можна буде забрати з собою. Також у системі будуть довідкові матеріали з математики, хімії та фізики, наприклад, формули або таблиці.

Кінець тесту

Після виконання всіх завдань та позначення правильних відповідей потрібно натиснути "ЗАВЕРШИТИ ТЕСТУВАННЯ". Якщо учень забуде вказати якусь відповідь – система про це йому нагадає та скаже, в якому блоці потрібно заповнити пропуск.

Якщо все гаразд, система запитає повторно про бажання завершити тестування, потрібно натиснути "ТАК".

Результат

Одразу після цього кожен учень отримає результати тести по кожному з блоків, тобто учень побачить кількість балів, які набрав з кожного предмета. Результат за шкалою 100 – 200 учень учасник НМТ отримає 28 червня у своєму особистому кабінеті.

Підпис

Після складання іспиту потрібно підійти до інструктора та розписатися у протоколі. Лише потім можна забрати особисті речі та покинути аудиторію.

Бажаємо Вам успішно здати НМТ та чекаємо Вас на вступ на кафедру Технологій цифрового розвитку.

Підписуйтесь на Телеграм-канал кафедри та будьте в курсі всіх новин: https://t.me/technologies_of

Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.