Засідання кафедри фізики

14:23, 25-04-2016

Минулого тижня відбулося засідання кафедри. На порядку денному два основних питання:

• Звіт викладачів про виконану роботу з профорієнтації;
  • Підготовка до презентації комплексу реалізуєфункції онлайн навчання.

Звіт про виконану роботу за тиждень:

1. Кафедра провела профорієнтаційні роботи в школах, коледжах, та технікумах. Кафедрою зібрано 38 анкет від абітурієнтів. Із них 5 анкет із технікумів та коледжів.

2. Зібрані та узагальнені питання до самостійної роботи студентів. Підготовлено тестові завдання, для формування переліку питань, використовуваних в автоматичній оцінці знань студентів;

3. Проводиться робота по оновленню матеріально-технічноїбази. Як реалізації одного із запланованих етапів, підготовлена презентація демонструє можливості організації віртуальних лабораторних робіт з усіх розділів, що вивчаються в курсі фізики, а також концепцію створення автоматичної системи онлайн атестації знань студентів і контролю за поширенням контенту.

4. В демо стенд комплексу автоматичної системи онлайн атестації знань студентів занесено курс фізики з атестаціями для оцінки успішності студентів.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу

Місія програми –  сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш  динамічної та  прибуткової ІТ-сфери. Студенти  професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.

Спеціалізація: Економіка підприємств IT- бізнесу