Засідання кафедри

11:15, 16-05-2016

Проведена полная инвентаризация материалов та инструментов для лабораторных работ с физики. В результате созданы протоколы и модели для виртуальных лабораторных работ в комплексе автоматической системы онлайн аттестации знаний студентов.

Минулого тижня відбулося засідання кафедри. На порядку денному два основних питання:

- Звіт викладачів про виконану роботу з профорієнтації;

- Підготовка до презентації комплексу реалізуєфункції онлайн навчання.

Звіт про виконану роботу за тиждень;

1. Співробітники кафедри провели наступний етап профорієнтаційних робіт в школах, коледжах, та технікумах. Кафедрою зібрано 25 анкет від абітурієнтів. Із них 5 анкет із технікумів та коледжів.

2. В якості реалізації одного із запланованих єтапів комплексу автоматичної системи онлайн атестації знань студентів, підготовлені всі матеріали з курсу фізики, для розповсюдження студентам через систему та дистанційного вивчення;

3. Проведена повна інвентарізація матеріально-технічної бази лаболаторних робіт з фызики. В результаті створені протоколи та моделі для віртуальних лаболаторних робіт в комплексі автоматичної системи онлайн атестації знань студентів.

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку