Засідання кафедри

08:27, 22-06-2016

На кафедрі проведено методичну нараду, результатом якої є узгоджений тематичний план по курсу фізики для студентів Державного Університету Телекомунікацій. Також було заслухано завідувача кафедри по питанням результатів профорієнтаційної роботи та створення автоматичної системи онлайн атестації знань студентів.

1. Результатами профорієнтаційної роботи складають такі данні:

• кількість анкет, що заповнили випускники коледжів та технікумів склала 6 штук;
  • кількість анкет, що заповнили учні шкіл та ліцеїв становила 68 анкет.

Таким чином, завдання ректора по кількості анкет кафедрою фізики було виконано в повному обсязі.

2. На кафедрі ведеться підготовка по створенню курсів з вивчення адміністрування AIX систем. На минулому тижні завідувач кафедри провів зустріч з представником компанії IBM Олександром Данко. Результатами зустрічі є підготовка до підписання меморандуму між компанією IBM та Державним Університетом Телекомунікацій, щодо розгортання  відповідного курсу навчання. Зі свого боку компанія IBM надасть серверну інфраструктуру та методичні матеріали для створення та запуску відповідних курсів. А університет зобов’язаний розпочати підготовку фахівців з 1 вересня 2016 року та впроваджувати відповідні методичні матеріали в курси по навчанню студентів університету. На наступному тижні планується підписання даного меморандуму з боку університету.

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення

За даною спеціалізацією здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій мобільного та бездротового зв’язку, цифрового відео і мультимедіа, інтерактивного цифрового телебачення та Інтернет-телебачення, високошвидкісного радіодоступу до Інтернету для операторів стільникового зв’язку, провайдерів Інтернет послуг, телерадіокомпаній, Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення