Конференція IBM SolutionsConnect 2016

14:08, 23-09-2016

22 вересня співробітники кафедри фізики та студенти Державного Університету Телекомунікацій прийняли участь в конференції IBM SolutionsConnect 2016, котра пройшла за адресою вулиця Велика Житомирська 2А.

На конференції були заслухані наступні доповіді:

• Цифрова трансформація в епоху когнітивного мислення. Виступав Кіріакос Коккінос, Лідер з когнітивних рішень IBM Європа.

• Прискорюйте іновації з IBM Cloud Computing. Виступала Елізабет Подолянко, Директор регіону з Hybrid Cloud.

• Інтернет речей IBM. Виступав Джошуа Карр, Технічний фахівець відділу Gaming & IoT.

• Ефективне збереження даних як засіб керування витратами. Виступав Сергій Костенко, технічний спеціаліст відділу корпоративних систем IBM.

• Комплексний захист мережі на базі IBM Security Network Protection. Виступав Роман Андреєв, провідний технічний експерт IBM Security.

Також на конференції учасники мали можливість поспілкуватись з такими провідними IT компаніями, як MUK, ERC, MTI, Integrity Vision.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології