Звіт аспірантів кафедри про виконану роботу

13:23, 07-10-2016

На кафедрі відбулося заслуховування звіту аспіранта кафедри Фізики про виконану роботу та плани на даний рік навчання.

Аспірант Подрушняк Володимир Володимирович представив виконану роботу за перший рік навчання, а саме: аналіз і порівняльна характеристику систем управління ресурсами комутаційних вузлів мережі, для забезпечення найбільш оптимального та ефективного обслуговування трафіку.

До закінчення поточного року планується завершення другої частини дисертаційної роботи аспіранта та перехід до вдосконалення алгоритму впливу типу та поведінки трафіку користувача на матрицю ресурсів комутаційного вузла мережі.

Також в 2016 році на кафедру фізики поступив аспірант Мельніков Павло Ігорович

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях