Відкриття курсів «Адміністрування IBM AIX»

18:07, 04-11-2016

З 20 листопада на кафедрі фізики починається набір учасників на курси «Адміністрування IBM AIX». Всі бажаючі можуть подати заявки Подрушняку В.В. або завідуючому кафедри Лісковському І.О.

Дані курси дозволяють вивчити роботу і обслуговування серверів і операційних систем корпоративного рівня, а саме:

• Адміністрування операційної системи AIX;
  • Віртуалізація серверного обладнання;
  • Адміністрування серверного обладнання.

Для максимально ефективного навчання компанія IBM надала повноцінне серверне обладнання IBM Power, що дозволяє проводити лабораторні роботи які відповідають завданням, які вирішують сучасні адміністратори корпоративних систем.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології