Запрошуємо прийняти участь у European Advanced Materials Congress 2018

12:10, 28-03-2018

Шановні колеги та студенти Державного університету телекомунікацій!
    Запрошуємо прийняти участь в конференції EAMC 2018, котра проходитиме 20-23 серпня 2018 року.

EAMC 2018 - головна міжнародна конференція в галузі передових матеріалів та технологій, яка щорічно проводиться в місті Нобелівської премії, Стокгольм, Швеція, 20-23 серпня 2018 року. Метою цих 20-го зборів серії конгресів у галузі сучасних матеріалів являється ціль - об'єднати інноваційних академічних та промислових фахівців у єдиний форум для наукових та технологічних обмінів. Цьогорічна тема конгресу "Трансляційні дослідження та інновації, що поєднують академічні та бізнесові перспективи: просування матеріалів для технологій новітнього віку", відобразила модель вчених-індустрії, яка оцінюється як глобальна досконалість.

Основні дати:

• 15 травня - остання дата подачі тез доповіді;
  • 20 травня - підтвердження прийняття тез доповіді;
  • 30 травня - закінчення ранньої реєстрації.