Викладачі кафедри фізики постійно підвищують свій професійний рівень

14:20, 19-01-2019

Кожні 5 років викладачі проходять навчання на курсах підвищення кваліфікації. Другий рік це навчання проходять на базі Університету менеджменту освіти при Академії педагогічних наук України. В цьому році навчання на цих курсах проходять завідувач кафедри Андреєва Н.О. та доцент Гориня Л.М.

Навчання проходить у три етапи. На першому очному етапі слухачі курсів прослуховують лекції, відвідують практичні та семінарські заняття, приймають участь в тематичних дискусіях. На цих заняттях слухачі отримують інформацію про різні аспекти змісту навчання відповідно до вимог та тенденцій розвитку вищої освіти у країнах ЄС, а також про методологію інноваційного розвитку національної освіти.

На другому етапі відбувається дистанційне навчання.

Третій етап, що проходитиме у червні місяці, передбачає представлення та захист випускної роботи на обрану тему.