Відбулася відкрита лекція з фізики для студентів, які навчаються за спеціальностю «Комп’ютерна інженерія»

15:37, 31-05-2019

Теоретична і практична підготовка студентів здійснюється на основі сучасного розвитку науки і техніки. Для підготовки якісних фахівців у студентів повинні бути міцні фундаментальні знання. Таку підготовку проводять різні кафедри, в тому числі і кафедра «Фізики». Так 30.05.19 відбулося відкрите заняття – лекція доц. кафедри Горині Л.М. за темою «Контактні явища в металах і напівпровідниках».

Кафедра фізики забезпечує  різні спеціальності, котрі вивчаються в університеті. Однією з них є «Комп’ютерна інженерія». Курс лекцій з фізики в групах ТСД-11-12 викладає доцент Гориня Л.М. Згідно Програми навчальної дисциплін фізики для цієї спеціальності, що узгоджена  із завідуючими випускаючих кафедр, види занять з фізики – це лекції, практичні і лабораторні заняття. Загальна кількість аудиторних годин порівну розподілена між теоретичною і практичною частинами підготовки студентів.

Спеціальність «Комп’ютерної інженерії» призначена для здійснення підготовки фахівців в галузі “Інформаційні технології” за спеціальністю “Комп'ютерна інженерія” і готує комп’ютерного інженера з проектування, побудови та налаштування комп’ютерних систем, який буде здатний забезпечити розв’язання складних задач та практичних проблем проектування, побудови та налаштування комп’ютерних систем, використовувати і впроваджувати технології комп’ютерної інженерії.

Спеціальність «Комп’ютерна інженерія», яку здобувають студенти в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі «Комп’ютерної інженерії» є однією з найсучасніших і затребуваних на ринку праці, тому

МИ ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДО ВСТУПУ В НАШ УНІВЕРСИТЕТ!