Вітаємо завідуючу кафедри фізики Андреєву Наталю Олексіївну з успішним закінченням курсів підвищення кваліфікації!

08:32, 15-06-2019

Протягом шести місяців зав. кафедри фізики Андреєва Н.О. проходила навчання на курсах підвищення кваліфікації при Інституті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України. Навчання відбувалося як очно (в січні та червні проводилися лекційні та практичні заняття провідними викладачами зазначеного Інституту), а також дистанційно. Дистанційна форма занять дозволила ознайомитися з проблемами сучасної вищої освіти та шляхами їх подолання.

12 червня відбулася зустріч з президентом НАПНУ та екс-міністром вищої освіти (1999-2005) Василем Григоровичем Кременем, під час якої обговорювалися тенденції розвитку цивілізації та інноваційний тип прогресу.

Курси завершилися захистом випускних робіт. Презентація випускної роботи Наталії Олексіївни під назвою «Інноваційний зміст навчання дисципліни «Фізика» в технічному закладі освіти (Державному університеті телекомунікацій)» пройшла на високому науково-методичному рівні.

Випускникам курсів були вручені сертифікати, що підтверджують їх високий професійний рівень.

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз