Про результати Олімпіади-2021 з фізики у Державному університеті телекомунікацій

10:46, 02-04-2021

Кафедрою фізики було організовано і 30.03.21 р. проведено Олімпіаду - 2021 з фізики серед студентів 1-го курсу  ДУТ. Олімпіада проходила у режимі online.

Участь прийняли 11 студентів Інституту Телекомунікацій та Інституту Захисту інформації,   для яких фізика викладається на протязі першого і другого семестрів 1-го курсу. Студентам було запропоновано до розв’язання    задачі  різного рівня складності Більшість з учасників олімпіади виконала завдання у визначений час.

Кращі за інших учасників виявилися студенти Ростовська Ольга і Новохатній Данило. Ці студенти починаючі   з жовтня місяця систематично відвідують заняття гуртка з фізики і приймають активну участь під час цих занять.

За результатами Олімпіади -2021 переможцями стали наступні студенти:

• І місце: Ростовська Ольга та Новохатній Данило
  • ІІ місце: Царенко Владислав
  • ІІІ місце: Хваль Лідія.

Вітаємо переможців Олімпіади – 2021 з фізики в ДУТ.

Один з основних напрямків роботи зі студентами в Державному університеті телекомунікацій та на кафедрі фізики зокрема - є наукова робота зі студентами. Щорічно в університеті проводяться олімпіади, студенти залучаються до написання наукових статтей, до участі у наукових семінарах і конференціях.

Спеціальності, за якими в університеті Телекомунікацій готують майбутніх фахівців у галузі звязку, є найсучаснійшими спеціальностями сьогодення, є востребованими на ринку праці.

Запрошуємо випускників навчальних закладів до вступу до одного з найсучаснійших вузів країни - Державний університет телекомунікацій!

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека