XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Про участь працівників кафедри фізики у міжнародної наукової конференції, організованій Європейським фізичним товариством

16:00, 03-06-2021

2 червня 2021 року працівники кафедри фізики прийняли участь у міжнародній науковій конференції, організованій Європейським фізичним товариством 2021 E-MRS SPRING MEETING (virtual edition) з доповіддю «Effect of plasma treatment on photoluminescence of Cu2ZnSnS4 thin films». У секції «Thin film chalcogenide photovoltaic materials» авторами були представлені результати оптимізації параметрів кестерітних структур Cu2ZnSnS4 шляхом обробки у плазмі водню для використання в сучасній сонячній енергетиці.

Теми, проблєми та результати досліджень науковців, розглянуті на конференції, можуть бути застосовані у інноваційному змісті навчання студентів дисциплінам випускаючих кафедр Державного університету телекомунікацій з метою розширення знань та їх застосуванням в різних напрямках галузі сучасного зв’язку.

Запрошуємо абітурієнтів до вступу в Державний університет телекомунікацій!

Тільки в нашому університеті ви можете здобути якісну професійну вищу освіту за доступною ціною і отримати право на перше високооплачуване робоче місце!

Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 1 524