Однією з над перспективних професій на сьогоднішній день є СОЦІОЛОГІЯ!!!

23:14, 21-07-2021

Шановні абітурієнти!!!

Залишається лише день щоб Ви змогли зробити вирішальний для подальшого життя вибір майбутньої професії. Як обрати так, щоб незабутні студентські роки стали роками натхнення та здійснення мрій? Треба не помилитись з визначенням спеціальності. Однією з таких над перспективних професій на сьогоднішній день є СОЦІОЛОГІЯ!!!

Соціолог – це фахівець, який затребуваний в будь-якій галузі, в будь-якій організації чи на будь-якому підприємстві. З першого курсу наші студенти-соціологи вчяться застосовувати отримані знання на практиці та поглиблено вивчають англійську мову, що сприяє успішному працевлаштуванню. Ми надаємо основних методів організації та проведення соціологічних досліджень які студенти мають змогу закріпити на практиці в компаніях-партнерах нашої кафедри – «Міжнародному центрі неформальної освіти», «SDC» та «S.I.O.N.I.S». На нашій кафедрі на надсучасному обладнанні останнього покоління вивчаються програми обробки великих масивів інформації – ОСА та SPSS.

Навчальні програми з соціології в Державному університеті телекомунікацій спрямовані на формування професійних навичок, які дозволять отримувати гідну заробітну плату та самореалізуватись в житті!!!

Не втратьте свій шанс вступити на спеціальність «Соціологія», яка відкриє Вам шлях до кар’єрного зростання, гідного життя та дозволить бути конкурентоспроможними на ринку праці впродовж усього життя.