Перемога соціологів в проекті «Студентська ініціатива» під егідою Британської Ради

12:57, 30-11-2021

Студенти кафедри «Соціології» не лише надихаються знаннями, отримуючи їх від своїх викладачів, а також активні в громадському житті. Студентка 2 курсу групи СТД-21 Засімчук Анастасія пройшла конкурсний відбір для участі в освітньому проєкті онлайн-табір «Active Citizens Camp». Впродовж декількох тижнів Анастсія буде прокачувати навички, необхідні для втілення студентських ініціатив, а по завершенню проєкту отримає грант на реалізацію соціальних ініціатив від Британської Ради. Ми вітаємо Анастасію та віримо, що студенти нашої кафедри мотивовані до змінотворення, вміють вести ефективний діалог, розробляти та впроваджувати в життя соціальні ініціативи.

Практична реалізація отриманих під час навчання навиків, є невід’ємною складовою освітньої програми підготовки соціологів, а дисципліни професійного спрямування та наявність потужної матеріально-технічної бази кафедри допомагають нашим студентам отримувати знання щодо розробки, організації та проведення ініціативних проєктів, на основі яких студенти оволодівають ключовими soft-skills соціолога, можуть займатись проектною діяльністю та приймаючи участь в грантових програмах.