Надання гуманітарної допомоги студентам університету

14:07, 18-01-2023

В умовах збройної агресії російської федерації у гуртожитку Державного університету телекомунікацій на даний час проживають близько 150 студентів, які мешкали на тимчасово окупованих територіях Донецької, Запорізької, Херсонської та Харківської областей і є вимушено переміщеними особами.

Керівництвом університету було прийнято рішення щодо забезпечення цих студентів безкоштовним харчуванням в їдальні закладу.

Для реалізації цього рішення постало питання забезпечення університету продуктами харчування.

Для надання гуманітарної допомоги студентам університету відгукнулась низка державних, громадських і благодійних організацій та фондів, у тому числі:

• Святошинське районне управління ГУ ДСНС України у місті Києві;
  • Громадська організація «Нивки разом»;
  • Благодійний фонд «Право на життя»;
  • Благодійний фонд «Промінь поваги»;
  • Благодійний фонд «ОК ФОНД»;
  • Благодійний фонд «Сила у єднанні».

За наданою допомогою цих організацій в університеті формується необхідний запас продуктів для забезпечення безкоштовного харчування студентів.

Крім продуктів харчування, допомога включала також забезпечення студентів засобами гігієни.

Фотографії