XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Проведено міжнародну конференцію ITU

Проведено міжнародну конференцію ITU

В рамках Міжнародної науково-технічної конференції “Сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології”, яка проходить з 18 по 20 листопада 2015р. в Державному університеті телекомунікацій, 18 листопада в Актовій залі відбулось відкриття Конференції та перше Пленарне засідання. 

Процесом модерації займались Комарова Лариса Олексіївна та Беркман Любов Наумівна. Відкривав конференцію та виступив з привітальним словом ректор Державного університету телекомунікацій Толубко Володимир Борисович.

До слова було запрошено керівника зонального відділення Міжнародного Союзу Електрозв’язку для країн СНГ Каїкова Орозобека. Він представив діяльність організації, її мету та ціль. Нагадаємо, що Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) (англ. International Telecommunication Union, ITU) — міжнародна організація, що визначає стандарти (точніше, за термінологією МСЕ — Рекомендації, англ. Recommendations) в галузі телекомунікацій та радіо. Ключовим в його промові було запрошення нашого Університету до участі у МСЕ. 

Під час другої частини пленарного засідання особливу увагу привернув директор EMEA Томас Бармюллер, який презентував через Skype свою доповідь на тему: “GARI – ініціативе інформування про глобальну доступність”. Він розповів про проект додатку GARI (GlobalAccessibilityReportingInitiative), який допомагає споживачам дізнатися про спеціальні можливості мобільних пристроїв.

Учасники конференції виступили з презентаціями найактуаліниших проектів в сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій. Щиро вдячні всім представникам за доповіді! 

Також в рамках проведення Конференції в Університеті організовано виставку досягнень та рішень провідних компаній сфери Інформаційно-телекомунікаційних технологій (Hewlett Packard Enterprise, CISCO, Linux Professional Institute, D-Link, Huawei, Alcatel Lucent, CyberBionic Systematics та інші). Учасникам конференції було презентовано різноманітні телекомунікаційні пристрої та послуги.

Підбиваючи підсумки першого дня роботи Конференції, хочемо подякувати Ректорату та адміністрації за організацію таких масштабних проектів на базі нашого Університету, адже це є надзвичайно важливим для розвитку Університету та Інформаційно-телекомунікаційної сфери в цілому. Розвиток інфокомунікаційних технологій є, справді, не просто перспективним напрямком, а й надзвичайно необхідним для збільшення прибутку та підвищення ефективності економіки країни.

Велику вдячність хочеться висловити Студентам, які допомагають у організації проведення Конференції!

Переглядів: 6 075