XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ на навчання у 2023 році без НМТ/ЗНО!
Дізнатись більше

Інформація про грантові програми, стипендії та міжнародні стажування

Сприяння академічній доброчесності
Активність Ради молодих вчених

Інформація про грантові програми, стипендії та міжнародні стажування

НАУКОВІ ПРОЄКТИ, СТИПЕНДІЇ, ГРАНТИ ТА СТАЖУВАННЯ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «BLACK SEA SCIENCE 2022»:

До 1 лютого 2022 року приймаються заявки на участь у онлайн конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2022» від Одеської національної академії харчових технологій у співробітництві з закордонними закладами вищої освіти 8 країн (Болгарія, Казахстан, Китай, Молдова, Швейцарія, Ізраїль, Грузія та Польща). Мета конкурсу – розширення міжнародних зв’язків, активізація наукової роботи студентів, залучення їх до участі у наукових програмах, проєктній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Премії від НАН України для студентів та молодих вчених у 2021 році:

Конкурс на здобуття премій для студентів закладів вищої освіти і молодих учених від Національної академії наук України у 2021 році за роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук. Премії присуджуються окремим авторам або колективу авторів за кращі наукові роботи, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття та винаходи.

Наукові проєкти Міністерства освіти і науки України:

Міжнародні проєкти – частина інтеграції України до Європейського дослідницького простору за сприяння двосторонньої міжнародної співпраці з країнами-членами ЄС, з країнами східного партнерства, участі у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Наукові дослідження і науково-технічні (експериментальні) розробки МОН:

Тематика наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок МОН згідно наказу МОН № 1466 від 28.12.2018 «Про затвердження тематики наукових та науково-технічних (експериментальних) розробок Міністерства освіти і науки».

Стипендії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки:

Нагородження Державними преміями України в галузі науки і техніки, а також присудження премій та стипендій Президента України для молодих вчених.

Стипендії для навчання в Німеччині студентів та аспірантів:

Метою програми є підтримка наукового співробітництва та студентського обміну між Німеччиною та Східною Європою. Участь у програмах для студентів, аспірантів та молодих науковців з усіх спеціальностей, які хочуть навчатись, отримати післядипломну або аспірантську освіту, скористатися науково-дослідними установами.

Державні стипендії для країн, що розвиваються (у т.ч. України), від уряду Чехії:

Надання стипендій громадянам з країн, що розвиваються, для навчання в чеських державних вищих навчальних закладах. Передбачені магістерські програми (навчання чеською мовою з попереднім проходженням курсу чеської мови) та докторські програми (навчання англійською мовою).

Державні стипендії від уряду Латвії:

Державні стипендії Латвії 2021/2022 відповідно до двосторонніх угод про співробітництво в галузі освіти і науки, укладених між урядом Латвії і Україною, Латвія пропонує стипендії іноземним студентам, дослідникам і викладачам для навчання, досліджень та участі в літніх школах в латвійських вищих навчальних закладах в 2021/2022 н.р.

Гранти для студентів, випускників, викладачів та інших працівників за програмою Erasmus+:

Академічна мобільність для студентів, випускників, викладачів та працівників університетів для навчання за обміном, отримання диплома магістра, проходження практики, викладання, підвищення кваліфікації, стажування тощо.

Гранти та конкурси на Scientific Social Community:

Scientific Social Community – соціальна наукова мережа, що містить інформацію про вітчизняні та міжнародні конференції, конкурси, гранти, навчання за кордоном, а також вакансії для студентів та науковців.

 

Виникли питання?

Email: alinatushych@gmail.com

Переглядів: 5 194