Кафедрою системного аналізу видано підручник «Інтелектуальні інформаційні системи: структура і застосування»

10:32, 29-04-2022

Кафедрою системного аналізу підготовлено і видано підручник «Інтелектуальні інформаційні системи: структура і застосування» авторів Величко О.М., Гордієнко Т.Б.

Рік видання: 2022, ISBN: 978-966-289-552-0, кількість сторінок: 728, видавництво: Олді+

Підручник присвячений питанням створення і застосування інформаційних систем, їхнім основним структурним елементам. У ньому викладені основні поняття і загальні положення, питання створення та експлуатації, проєктування інформаційного забезпечення, архітектури та моделювання, тестування та якості інформаційних систем, особливостей інтелектуальних інформаційних систем та їх застосування для підприємств і організацій, підтримки прийняття рішень.

У підручнику спеціальна увага приділена структурі інформаційних систем, розглянуті питання щодо інтерфейсів користувача інформаційних систем, їх тестування й особливостей інтелектуальних інтерфейсів користувача, алгоритмів обробки даних, інтелектуального аналізу даних в інформаційних системах, їхніх баз даних і знань.

Підручник доцільно використовувати в навчальному процесі для викладання дисциплін за спеціальністю «Системний аналіз» у закладах вищої освіти. Крім того, він може бути корисним для працівників науково-дослідницьких організацій, які бажають підвищити свій професійний рівень із питань створення та застосування інтелектуальних інформаційних систем.