Відділ з питань соціальних та навчальних проблем студентів

Загальна інформація

Нормативні документи
Соціальна робота

Загальна інформація

До уваги студентів пільгових категорій, які навчаються в  Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, для оформлення пільги необхідно обов’язково звернутися до відділу з питань соціальних та навчальних проблем студентів у 313 кабінет!

Для того, щоб стати на облік необхідно подати пакет документів відповідно до Вашої пільгової категорії. З переліком можна ознайомитися за посиланням.

Студенти, які навчаються на бюджеті, подають копії документів у двох екземплярах в прозорій папці-швидкозшивачі.

Телефон для довідок 249-25-01

E-mail: vsnps@ukr.net

Відділ з питань соціальних та навчальних проблем студентів  є структурним підрозділом Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій та створений з метою розв’язання соціальних проблем та поліпшення навчального середовища студентської молоді, надання комплексу соціальних послуг студентам, створення сприятливих умов для їхньої самореалізації та самовдосконалення.

Соціальний напрям діяльності відділу включає:

• Проведення консультацій з питань соціального захисту студентів Університету
  • Оформлення та документальний супровід особових справ студентів пільгових категорій, які мають право отримувати соціальну стипендію
  • Залучення студентів до участі в благодійних акціях

Навчальний напрям діяльності відділу включає:

• Співпраця із органами студентського самоврядування
  • Вивчення проблем студентства та участь у створенні необхідних навчальних та соціальних умов для розвитку молоді
  • Надання консультаційної допомоги студентам щодо навчального процесу
  • За потреби, участь у вирішенні конфліктних ситуацій в межах навчального процесу
  • Організація та документальний супровід участі Університету в освітніх виставках, що проводяться в межах України